EKO Bambusová zubná kefka Curanatura HEALTH soft

V tejto bambusovej zubnej kefke sa snúbia najlepšie zdravotné vlastnosti zubnej kefky a navyše je najlepšou voľbou pre životné prostredie.

  • mäkké 0,15 mm štetinky, rovno zastrihnuté, vyrobené z biologicky rozložiteľných nylonových vlákien
  • rúčka je vyrobená z tepelne ošetreného bambusu
  • vhodná aj na citlivé zuby a ďasná
  • obal je vyrobený z recyklovaného papiera
  • celá kefka je bezo zvyšku kompostovateľná

  • €3 bez DPH
  • (2 ks) Skladom
€3,60
Kategória: Zdravie a krása
Hmotnosť: 0.05 kg
 

Prírodné zubné kefky CURANATURA ponúkame v dvoch dospelých variantách a jednej detskej. Boli vyvinuté s cieľom vytvoriť zdravotne ideálnu zubnú kefku pre jej používateľov. Pýšia sa mottom "Konečne zdravá zubná kefka!". Toto tvrdenie má hneď niekoľko dôvodov:

Dokonalé zloženie kefky

Výber materiálov pre zubnú kefku CURANATURA podlieha prísnym zdravotným kritériám. Všetky použité materiály (vrátane obalu) sú absolútne v súlade so zdravým životným štýlom, neobsahujú ŽIADNE prímesy ani stopy nebezpečných chemických zlúčenín - vrátane ftalátov a Bisfenolu A (celkom bežných v mnohých spotrebiteľských produktoch) a sú 100 % ekologicky nezávadné.

Kvalitné spracovanie rúčky

Rúčka kefky je vyrobená z Vlákien bambusovej trstiny. Povrch je špeciálne tepelne upravený. Použitie tohto materiálu má viacero výhod:

Bambus ako prirodzene najrýchlejšie rastúca rastlina na planéte obsahuje látku zvanú bambusový-kun, ktorá je prirodzene antibakteriálna a antimikrobická. To znamená, že bambus má prirodzenú ochranu proti škodcom a plesniam, a preto pri jeho pestovaní nie je potreba používať ani pesticídy ani hnojivá. Týmto je vylúčená veľká časť nežiadúcich chemických reziduí v konečnom bambusovom produkte - rúčke kefky CURANATURA.

Povrchová úprava rúčky zaručuje okrem atraktívneho vzhľadu a príjemného zaobchádzania takzvanú karbonizáciu povrchu, ktorá rapídne predlžuje životnosť rúčky a má za výsledok vodeodolnosť povrchu a tým pádom zabraňuje usádzaniu nečistôt a mikróbov.

Starostlivo volené štetinky

Štetinky kefky CURANATURA sú taktiež volené podľa prísnych zdravotných kritérií. Materiál štetiniek je buď nylon 4, alebo prírodná bambusová celulóza. V obidvoch prípadoch ide o 100% biologicky rozložiteľný materiál. Podľa Sympózia orálnej hygieny sú použité jemné (soft - kefka HEALTH soft) a extra jemné (extra soft - kefky BAMBOO a JUNIOR) vlákna, so zaoblenými koncami, zastrihnutými do rovna. Dĺžka štetinky je 11 mm (10 mm pri JUNIOR), uložené sú v 4 radoch.