Akcia

Jack N' Jill silikónová kefka Zuby & Ďasná

  • 1 z 3

Znie to asi zvláštne, ale táto unikátna kefka čistí vrchné aj spodné, predné i zadné zúbky zároveň! Jednoduchá na použitie, šetrná k ďasnám. Detské zúbky ako keby doslova objímala :)

  • pre deti od 2 do 6 rokov
  • netoxická, bez obsahu BPA, PVC či ftalátov
  • vyrobená zo 100 % lekárskeho a potravinárskeho silikónu

  • €3,25 bez DPH
  • (1 ks) Skladom
€3,90
Kategória: Zdravie a krása
Hmotnosť: 0.1 kg
 

Tip: Vždy sa uistite, že vaša Jack N’Jill silikónová zubná kefka na prst je čistá. Umývajte ju teplou mydlovou vodou. Je možné ju sterilizovať. Uchovávajte v čistej nádobe. Použitie u detí je samozrejme len za asistencie dospelého. Nepoužíva sa na sanie ani žuvanie - kefka žuvanie nevydrží. Pri poškodení silikónu kefky vymeňte.

 

JACK N´JILL je austrálska spoločnosť ohľaduplná voči prírode. Ponúka tie najzdravšie možnosti čistenia detských zúbkov - zdravé zubné kefky pre najmenších z prirodzeného kukuričného škrobu, bio/organické jedlé zubné pasty pre deti a masážne kefky na ďasienka pre najmenších. Toto všetko v kompostovateľných a recyklovaných obaloch. Balenia výrobkov sú 100 % biologicky rozložiteľné v prírode - kartón z recyklovaného papiera a okienko zo 100 % kukuričného škrobu.

Viac info na www.jackandjillkids.com

Všetky možné plusy aj mínusy výrobkov značky JACK N' JILL sú pekne zhrnuté vo veľkom teste mamičiek z Modrýkoník.sk, ktorý si môžete prečítať TU.

 
Aby sme vedeli stále zlepšovať naše služby, tento web používa súbory cookies. Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookies na Vašom zariadení. Viac info nájdete TU.