Ceny dopravy

PACKETA (ZÁSIELKOVŇA) - 2,50 € (platí pre SR)

ZÁSILKOVNA.CZ - 3,49 € = cca. 89 Kč (platí pre ČR)

Vďaka vyše 180 pobočkám v SR a vyše 1000 pobočkám v ČR je Zásielkovňa stále viac obľúbená. Balík si pohodlne prevezmete na výdajnom mieste bez dlhého čakania. Pozrite sa, či sa nenachádza aj vo Vašom meste:

https://www.packeta.sk/pobocky

 

SLOVENSKÁ POŠTA - 3 €

Menšie zásielky posielame Doporučeným listom 1. triedy, aby ste mohli mať radosť z nákupu už nasledujúci pracovný deň. Väčšie zásielky Vám Slovenská pošta doručí o 2-3 pracovné dni formou Balíka na poštu.

 

KURIÉR GLS - 5 € (platí pre SR)

Doručenie o 1-2 pracovné dni na Vami zvolenú adresu v SR.

 

KURIÉR DPD - 6,49 € = cca. 165 Kč (platí pre ČR)

Doručenie objednávky kuriérom do Českej republiky trvá 3 až 4 pracovné dni odo dňa expedície tovaru.

 

OSOBNÝ ODBER V GALANTE - ZADARMO

Máte nás po ceste? Vašu objednávku si môžete po dohode vyzdvihnúť už v deň objednania na našej adrese uvedenej v Kontaktoch a neplatíte nič navyše.

 

DORUČENIE ZADARMO (GALANTA-ŠAĽA-SEREĎ)

Ak je miestom dodania Vašej objednávky Galanta, Šaľa alebo Sereď resp. obce Matúškovo, Kajal, Topoľnica, Kráľová nad Váhom, Dlhá nad Váhom, Šoporňa, Šintava, Dolná Streda alebo Gáň, máte možnosť zvoliť si doručenie zadarmo. V tom prípade po telefonickej dohode zabezpečujeme doručenie Vašej objednávky my a vy neplatíte nič navyše. Platí pre objednávky nad 20 €.

 

Príplatok za dobierku je vo výške 1 € pre všetky možnosti doručenia. Platí pre SR aj ČR.

 

PRI OBJEDNÁVKE OD 80 EUR JE DOPRAVA vrámci SR aj ČR ZADARMO! 

Aby sme vedeli stále zlepšovať naše služby, tento web používa súbory cookies. Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookies na Vašom zariadení. Viac info nájdete TU.